Сьогодні, 14 лютого, полтавський РАЦС працюватиме до опівночі
14 лютого, 20:35

Полтавщина стала одним з трьох регіонів, де діє акція Мін'юсту "Кохання поза часом". У цей день одружитися можна аж до 12 години ночі.

Шевченківський районний у місті Полтаві, відділ державної реєстрації актів цивільного стану. 14 лютого, день всіх закоханих. Саме цю дату обрало подружжя Семеренків, аби закріпити свої стосунки у РАЦСі. До цього зустрічалися 5 років.

"14 лютого — день Валентина, закохані повинні бути разом. І ми вирішили обрати цю дату. За місяць так вийшло, що ми потрапили саме на цю дату", – сказала Олена Семеренко (Волошина).

Одразу після першої пари до РАЦСу прямує й інше подружжя.

"Ми вибрали дату 14 лютого, для того, щоб запам'ятати на багато років цей святковий день всіх закоханих", – сказала Ірина Кобель.

Цей відділу РАЦСу третій рік поспіль є учасником акції "Кохання поза часом". Тож 14 лютого, у день всіх закоханих, реєструє шлюби з 8 години ранку до 12 ночі.

"Намагаються саме до дня 14 лютого присвятити одруження. Заплановано на сьогодні чотири реєстрації шлюбу, одна пара додалася у рамках пілотного проєкту ""Шлюб за добу"", але ще не вечір", – сказала виконувачка обов'язків начальника Шевченківського районного у місті Полтава відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяна Водяник

Минулого року в цьому відділі реєстрації свої взаємини у День закоханих скріпили 11 пар. Раніше ми повідомляли, що на Полтавщині 2019-го зареєстрували 8071 шлюб. Це майже уп’ятеро більше, ніж розлучень.

Тамара Мордик, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.