На Полтавщину мають привезти українців з Китаю
19 лютого, 23:15

Жителі Нових Санжар влаштували пікет проти розміщення на карантин евакуйованих українців з Уханя.

19 лютого близько 20:00 у Полтавській області поблизу Медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” почали збиратися місцеві мешканці. Новосанжарці повідомили, що в них є інформація, що вже 20 лютого в санаторій привезуть і розмістять на карантин українців з Уханя (Китай). 
За попередньою інформацією, літак з Китаю вже вилетів і має прибути 20 лютого о 7:00 ранку. Літаки такого класу може прийняти і полтавський аеропорт.
Жителі Нових Санжар проти розміщення евакуйованих у селищі. Люди стверджують, що медичний центр не підлаштований під карантин, адже заклад є звичайним санаторієм. 20 лютого протестувальники планують йти до селищної ради.
Журналістам PTV вдалося поспілкуватися з головою Новосанжарської об'єднаної територіальної громади Інною Кобою, яка також перебувала на пікеті. Вона розповіла, що на місце події викликали представника Служби безпеки України. За її словами, зранку 20 лютого зберуть позачергову сесію, щоб вирішити це питання. Голова ОТГ повідомила, що нічого не знала про подію, доки не зібралися люди.
Наразі під будівлею зібралися близько 100 місцевих жителів, проте повідомили, що пізніше на місце події мають приїхати депутати.
Також на пікеті присутні двоє працівників патрульної поліції, які зупинилися біля санаторію, помітивши скупчення людей.

Анастасія Кусімо, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.