У Полтаві за січень перерахують платіжки за тепло та гарячу воду
27 лютого, 19:15

За січень для полтавців обіцяють перерахувати платіжки за опалення та гарячу воду. Вартість тарифів не зміниться, а перерахують через те, що газ здешевшав. В Кременчуці платіжки перерахували ще на початку року.

Для полтавців мають перерахувати платіжки за тепло та гарячу воду.
У багатоповерхівці за адресою Стрітенська, 5 у більшості квартир централізоване опалення. Тут мешкає і полтавець Микита Івонін.

"У нас централізоване опалення. Сплачуємо приблизно 1500-1600 гривень на місяць разом з гарячою водою", – розповів полтавець Микита Івонін.

Квартира, у якій мешкає чоловік, – двокімнатна, близько 40 квадратних метрів.

"Я вважаю, що тут немає особистих думок. Це об'єктивно, що це дорого, бо мінімальна та середня зарплата – низькі. Така вартість, і тим паче, якби ми тільки взимку платили, а то ж цілий рік йде оплата", – додав Микита Івонін.

Перерахувати платіжки мають за січень місяць. Але сам тариф від цього не зменшиться.

"За підсумками лютого, і в платіжках за лютий, які на початку березня надійдуть до наших споживачів, можна буде побачити окремим рядком перерахунок за січень. Всі рахунки, які надходять за підсумками січня, необхідно сплачувати в повному обсязі", – сказав речник "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

Зниження становитиме 18 відсотків від вартості послуги централізованого опалення і 16 відсотків від вартості послуг постачання гарячої води. Пов'язаний перерахунок зі зниженням ціни на газ. У Кременчуці платіжки перерахували ще в січні місяці.

Тамара Мордик, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.