Оголосили тендер на понад 14 млн грн на реконструкцію стадіону одного з сіл Полтавщини
20 березня, 09:20

З'явився тендер на реконструкцію стадіону в селі Бутенки Кобеляцького району. Його очікувана вартість понад 14 млн грн.

19 березня оголосили тендер на реконструкцію стадіону в селі Бутенки Кобеляцького району Полтавської області. Його очікувана вартість 14 млн 148 тис. 811 грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "ProZorro".

Згідно з тендерною документацією, на території стадіону планують побудувати одноповерхову адмінбудівлю, встановити штучне покриття з гумової плитки на майданчику для силових вправ на тренажерах. Стадіон для гри у футбол та волейбольний майданчик планують залишити із природним покриттям. За периметром стадіону мають побудувати металеву огорожу із сталевих панелей, а біля парадного входу мають встановити огорожу з бутового каліброваного каменю на цементно-піщаному розчині висотою 2 м.

Для гри в нічний час, та освітлення стадіону планують влаштувати автономні світлодіодні світильники на залізобетонних опорах. Також на стадіоні планують встановити шатровий, дерев’яний кроквяний дах.

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 23 квітня 2020 – 31 грудня 2020. Тендерні пропозиції можна подавати до 6 квітня 2020 року. Аукціон призначили на 7 квітня 2020 року.

Анастасія Кусімо, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.