Про Головне. Новини за 25 березня
25 березня, 19:00

Головні події середи 25 березня – в сюжетах наших кореспондентів.

В магазинах однієї з мереж супермаркетів нововведення: з дев'ятої до десятої години ранку робити покупки можуть лише люди похилого віку. Інших в цей час пускатимуть, лише якщо в закладі не буде пенсіонерів. Допоки діятиме така ініціатива – наразі невідомо.

Між лікарнями Полтавщини розподілили тестсистеми й експрестести. У разі підозри на коронавірус пацієнту робитимуть аналіз на швидкому тесті. Якщо виявлять антитіла, то тестуватимуть методом полімеразної ланцюгової реакції.

Другий тиждень в області триває посівна. В умовах карантину аграрії працюють без обмежень перевезення техніки та людей. Планують засіяти всі землі. Прибуток від цьогорічної посівної наразі підраховувати зарано.

Щоб позбутися тривоги та не впадати в паніку в умовах поширення COVID-19, психологи радять обрати для себе одне джерело вірогідної інформації, знайти для себе активність, спілкуватися з рідними. Також можна виконувати низку вправ, які можна використовувати, щоб подолати тривожні стани.

Полтавка вже декілька днів шиє захисні маски, для поліцейських та лікарів. Зробила близько 30. Перші виготовила для своєї доньки - поліціянка.

На сьогодні бездомні люди не є розповсюджувачами коронавірусу. Та за словами епідеміолога в майбутньому такі ризики будуть, коли в області зафіксують перше захворювання на COVID-19.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.