Полтавка створює захисні маски з вишивкою
25 березня, 21:20

Полтавка вже декілька днів шиє захисні маски для поліціянтів та лікарів. Зробила близько 30. Перші виготовила для своєї доньки — поліціянтки.

Полтавка Ірина Григорова під час карантину шиє захисні маски. Цим займається останні декілька днів. Перші відправила своїй донці, у столицю.

"Тут моя донька говорить, що у них немає масок. Вони працюють поліціянтами й не мають ніяких засобів захисту. Для своїх дітей, моє материнське серце підказало, що треба щось зробити", – розповіла полтавка Ірина Григорова.

Шиє чорні, білі та є вже одна зелена маска. Усі – із лляної тканини, на якій вишитий орнамент. Найбільший попит має українська символіка.

"Це калина, дуби, символи сили, мужності, дівочої та жіночої краси. Масок вишили приблизно штук 30. На завтра плануємо ще 15", – додала полтавка Ірина Григорова.

На зшивання однієї маски потрібно чотири частини тканини. Вирізає їх за допомогою викрійки, яку виготовила одна з майстринь, що їй допомагають.

"Я хочу, щоб не тільки я, а й зайнялись люди, невеличкими групами, потрібними речами. У звичайному житті ми всі вміємо щось робити, й кожний робить це професійно. Пізніше ми до цього повернемось. Я закликаю всіх робити, що зараз необхідно", – розповіла полтавка Ірина Григорова.

Наразі Ірина Григорова має ще близько 70 замовлень. Шитиме маски, доки буде на них попит.

Марина Голега, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.