Щоб зробити планову вакцинацію, потрібно попередньо телефоном узгодити час з лікарем
26 березня, 19:30

На Полтавщині не зупиняють планову вакцинацію через карантин. Людям, що потребують екстреного чи планового щеплення, потрібно узгодити час проведення зі своїм лікарем телефоном. Або зателефонувати в реєстратуру своєї лікарні.

На Полтавщині не зупиняють планову вакцинацію через карантин. Для щеплень у медзакладах мають розділити приймання дітей з батьками, що прийшли на вакцинацію та хворих зі скаргами. Отже, основна проблема – розділення потоків хворих та здорових людей.

Саме тут на складі обласного центру імунології зберігають вакцини для всієї Полтавщини. Звідси дози розвозять по всій області.

Проте в умовах обмежувальних заходів, людям, що хочуть зробити щеплення, та батькам дітей варто оцінити те, як вони будуть діставатися місця вакцинації. Також враховувати можливу небезпеку від контакту з хворими людьми.

"Вакцинація на період карантинних обмежень не проводиться з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції до моменту одужання. Та людям, які наразі перебувають на самоізоляції, і є контактними особами по коронавірусу. Вакцинацію здійснюють по закінченню періоду самоізоляції. За умови, що вони здорові й не мають ознак вірусної інфекції", – сказала начальниця лікувально-профілактичного відділу департаменту охорони здоровʼя міста Вікторія Засядько.

Людям, що потребують екстреної чи планової вакцинації, потрібно узгодити час проведення зі своїм лікарем телефоном. Пропуск щеплення за календарем, не означає, що вакцинацію потрібно буде почати спочатку. Дистанційно можна скласти графік з лікарем.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.