Під час карантину дітям до 14 років заборонили перебувати на вулиці без батьків
26 березня, 19:55

У Полтаві заборонили дітям до 14 років на час карантину перебувати на вулиці без супроводу батьків. Також тимчасово заборонили користуватися ігровими дитячими та спортивними майданчиками.

Пусті каруселі, гойдалки та огороджувальна стрічка: після обіду в парку "Перемога", відвідувачів на дитячому майданчику немає. Від сьогодні дітям до 14 років на час карантину без супроводу дорослих перебувати на вулиці заборонено.

"З метою того, щоб діти перебували вдома. Карантин – це не канікули. Завдання батьків – забезпечити перебування дітей вдома. Діти до 14 років без супроводу батьків мають лишатися вдома", – сказав секретар міськради Олександр Шамота.

Також забороняється користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах, на прибудинкових територіях та поблизу освітніх закладів.

Тож якщо ви робили зарядку на турніках найближчої до вашого будинку школи, то про це, на час карантину, доведеться забути.

У Києві така заборона діє вже з 21 березня. Там, відповідно до протоколу, мають проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу комунальники та поліція.

"Наразі управління патрульної поліції очікує офіційні розʼяснення з приводу цих рішень. Документ має бути опублікований на офіційній сторінці міськради. Після чого вже, можливо, будуть зміни в нашій роботі. Наразі ми працюємо в превентивному режимі. Спілкуємося з людьми, розʼяснюємо, вирішуємо конфлікти мирними шляхами", – прокоментував речник патрульної поліції області Руслан Возниця.

Нагадаємо карантин в Україні мав тривати до 3 квітня. Але його продовжили до 24 квітня.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.