Під час карантину на Полтавщині ремонт та будівництво доріг не зупинятимуть
26 березня, 20:55

На дорогах області під час карантину підрядники продовжують працювати. Реалізація президентського проєкту "Велике будівництво" також триває. Фінансування ремонту під час карантину не зміниться.

На Полтавщині мережа автомобільних доріг загального користування державного значення становить майже 1100 кілометрів. Під час карантину на них продовжують працювати підрядники.

"Служба автомобільних доріг та наші відрядники виконують свої завдання згідно із зазначеними графіками. Фінансування в межах карантину змінюватись не буде. Реалізація президентського проєкту "Велике будівництво" триває в Полтавській області. Ми продовжуємо будівництво, ремонти та експлуатаційне утримання державного значення", – розповіла прессекретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області Юлія Іващенко.

На цьому відрізку траси М-03 проводять ремонтні роботи, не зважаючи на карантин та введення режиму надзвичайної ситуації.

На цій автомобільній дорозі виконують роботи з розчищення, грейдерування та видалення порості з узбіччя.

"Агенція місцевих доріг Полтавської області та підрядники продовжують працювати у звичному режимі. Маємо план експлуатаційного утримання та чітко його виконуємо. На наступному тижні розпочинаємо дрібний поточний ремонт, усі працівники як підрядника і замовника попередженні про безпеку при карантині", – розповів заступник директора з розвитку доріг "Агентства місцевих доріг області" Андрій Заїка.

"Сьогодні працюємо в штатному режимі. По утриманню міста немає ніяких змін. Кошти спрямовуються депутатами. Коштів не знімали, залишаються на тому ж самому рівні", – розповів Костянтин Малько, перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста.

Нагадаємо, з 12 березня в Україні запровадили карантин.

Марина Голега, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.