Підприємця з Полтавщини судитимуть за порушення правил безпеки під час виконання робіт
26 березня, 20:15

Керівника одного з підприємств Горішніх плавнів підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт. Обвинувальний акт стосовно підприємця направили до суду.

До суду направили обвинувальний акт стосовно керівника одного з підприємств у Горішніх Плавнях, яке здійснює господарську діяльність з роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами у місті. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Підприємця підозрюють за 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків) Кримінального кодексу України.

За версію слідства, обвинувачений як керівник ніс відповідальність за охорону праці та техніку безпеки, але надавав населенню послуги із заправки автомобілів бензином та дизельним пальним без дозволів на виконання робіт та експлуатацію обладнання.

Згідно з повідомленням, за таке правопорушення санкція статті передбачає штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Анастасія Кусімо, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.