ЗНО – не раніше червня, ДПА – скасували: як навчаються полтавські школярі
26 березня, 20:35

ЗНО 2020 року знову перенесли через продовження карантину. Т.в.о. міністра освіти повідомила, що тестування відбудеться в будь-якому разі. А от ДПА для четвертих та дев'ятих класів скасують.

ЗНО 2020 року перенесли на кінець червня. Але у тому випадку, якщо карантин в країні не продовжать, і учні зможуть повернутися в школи вже у травні.

"Я наголошую, що зовнішнє незалежне оцінювання в Україні у 2020 році проведуть. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах цього навчальному року, то у травні або в червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який подаємо зараз дистанційно, узагальнити його, підсумувати", – сказала т.в.о. Міністра освіти та науки України Любомира Мандзій.

А от державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів скасують. Тим часом на офіційних сторінках Міністерства освіти та науки України проводять онлайн-уроки, аби абітурієнти змогли підготуватися до ЗНО.

"Доброго дня. Сьогодні ми переходимо до ще одного математичного предмета – геометрії. Якщо ми ведемо мову про будь-які три точки на площині, якщо ці точки не лежать на одній прямій", – пояснюють в онлайн-уроці.

У Полтаві школи також здійснюють дистанційне навчання. Заклади створили шкільні сторінки, на яких учням надають завдання, а вчителі перевіряють його виконання та оцінюють. Класи також спілкуються з учителями дистанційно.

"Відбувалися настановчі відеоконференції скайпом, де діти самостійно сформували групи й ми розв'язували усі питання. От сьогодні учні 10 класу кількістю 19 людей приєдналися до відеоконференції, ми розв'язували питання з предмета", – розповіла вчителька хімії Світлана Токар.

Навчальний рік у школах закінчиться 1 липня. Але не для учнів 11 класів. Вони зможуть закінчити навчання лише тоді, коли напишуть ЗНО.

Аліна Костєва, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.