Про Головне. Новини дня за 31 березня
31 березня, 19:00

Головні події вівторка 31 березня – в сюжетах наших кореспондентів.

У Полтаві з'явився апарат, за допомогою якого можна поставити остаточний діагноз на коронавірус. Визначити вірус можна за шість-сім годин. Таке обладнання коштує 600 тисяч гривень. Його купили за волонтерські кошти. У двох лікарнях Полтави встановили тимчасові пункти приймання хворих на коронавірус. Наразі їх ще облаштовують, а використовуватимуть у тому разі, якщо захворілих буде багато.

У Полтаві за допомогою спеціального дезрозчину почали обробляти парки, сквери та бульвари.Комунальники розбризкують препарат на лави, фонтани, урни та бордюри. Доріжки дезінфікують за допомогою трактора.

Процедуру поховання померлих у Полтаві на час карантину не змінили. Рідних померлого під час похорону просять зберігати соціальну дистанцію не менше одного метра, також рекомендують не збиратися на кладовищі понад десяти особам.

Усі спортивні змагання через карантин довелося перенести чи скасувати. А спортсмени наразі тренуються вдома, хоча такі заняття не є повноцінним тренуванням і мало підтримують їхню фізичну форму.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.