У Полтаві встановили два тимчасові пункти для приймання хворих на коронавірус
31 березня, 20:30

У двох лікарнях Полтави встановили тимчасові пункти приймання хворих на коронавірус. Наразі їх ще облаштовують, а використовуватимуть у тому разі, якщо захворілих буде багато.

На територій двох лікарень Полтави розмістили тимчасові пункти для хворих на коронавірус. Один з них – біля інфекційної.

Пункти являють собою ось такі намети. Їх застосовуватимуть у тому разі, якщо кількість людей, хворих на коронавірус, буде завеликою.

Всередині дерев'яна підлога, два столи з лавами та пічка.

"Мобільні намети, де можна було б розсортувати пацієнтів за клінічними ознаками. Це, на сьогодні, початкова стадія. Тут має бути лікар, при необхідності працюватиме дві бригади: лікар, фельдшер та молодша медсестра. Також тут буде необхідне медичне знаряддя", – сказала лікарка-інфекціоністка Людмила Калініченко.

Самі намети лікарням віддала державна служба з надзвичайних ситуацій, яка їх і встановлювала. Усі пункти розмістили в закладах, які готові будуть приймати пацієнтів з коронавірусу.

"Місця розташування таких наметів: два у Полтаві в Шевченківському та Київському районі. Також два стоїть біля лікарняних закладів у Кременчуці. Один в Горішніх Плавнях, Гадячі, Лубнах, Миргороді, Карлівці, Кобеляках, Лохвиці та Решетилівці", – розповіла речниця надзвичайників області Світлана Рибалко.

Станом на 31 березня у самій Полтаві немає жодного випадку захворювання на коронавірус.

Аліна Костєва, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.