У Полтаві що три дні дезінфікуватимуть парки та сквери
31 березня, 21:18

У Полтаві за допомогою спеціального дезрозчину почали обробляти парки, сквери та бульвари. Комунальники розбризкують препарат на лави, фонтани, урни та бордюри. Доріжки дезінфікують за допомогою трактора.

Спеціального засобу дезінфекції на день потрібно близько півтори тисячі літрів.

У Петровському парку в захисних респіраторах, окулярах та рукавицях працює бригада комунальників. Шість осіб обробляють поверхні зі спеціальними ранцями з розбризкувачами. Одна людина дезінфікує парки трактором.

"Проїжджає трактор і залишаються місця, куди немає доступу. Ми вмикаємо апарат. Обробляємо бордюри, під лавками, парапети. Ті місця, де людина може сісти, торкнутися руками тощо", – сказав працівник КП "Декоративні культури" Анатолій Вересов.

Парки та сквери дезінфікують спеціальним сертифікованим розчином. Засіб не шкідливий, через 20 хвилин оброблених поверхонь вже можна торкатися.

"Ми опрацювали такі парки та сквери, як Корпусний сад, студентський сквер, бульвари Лялі Убийвовк, Івана Котляревського, Миколи Гоголя, Сонячний парк, а зараз працюємо в Петровському", – сказав директор КП "Декоративні культури" Сергій Луценко.

На день оброблятимуть приблизно десять парків. На це потрібно півтори тисячі літрів розчину.

На балансі КП "Декоративні культури" – близько сорока парків та скверів. Кожен дезінфікуватимуть що три дні. Саме на такий період розрахована дія дезрозчину.

Дарина Литвак, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.