У Полтаві під час карантину процедуру поховань померлих не змінили
31 березня, 21:41

Процедуру поховання померлих у Полтаві на час карантину не змінили. Рідних померлого під час похорону просять зберігати соціальну дистанцію не менше одного метра, також рекомендують не збиратися на кладовищі понад десяти особам.

Надгробки, могили, хрести та огорожі. Церемонії поховання та поминання померлих у Полтаві на період карантину не змінили. У Полтаві 17 міських кладовищ. Ті, на яких дозволено хоронити, працюють у звичайному режимі.

На центральному міському кладовищі тривають роботи з весняного прибирання. Обпилюють дерева, чагарники та вивозять сміття.

З рідними померлого на цвинтарях проводять розʼяснювальну роботу. Просять зберігати соціальну дистанцію не менше одного метра, якщо є симптоми ГРВІ, то краще нікуди не йти. Також рекомендують не збиратися на кладовищі понад десять осіб. Але наразі й так великі похорони понад 20 осіб рідкість. А от ховати ймовірних жертв коронавірусу планують окремо.

"Є в нас окремий сектор виділений. Все є, окремим наказом. І засоби захисту є, і дезінфекції, все є. Все передбачено керівництвом міста", – розповів керівник КП "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування" Рамазі Заркуа.

У Центрі громадського МОЗ України говорять, що у зв'язку з коронавірусом під час поховань потрібно дотримуватися обмежувальних заходів, а також дезінфікувати усі речі.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.