Під час карантину спортсмени лишилися без повноцінних тренувань, їм доводиться займатися вдома
31 березня, 21:52

Усі спортивні змагання через карантин довелося перенести чи скасувати. А спортсмени наразі тренуються вдома, хоча такі заняття не є повноцінним тренуванням і мало підтримують їхню фізичну форму.

Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна зараз тренується вдома. Розповідає, цьогоріч був запланований досить щільний графік змагань. Однак через карантин тепер не буде ні Чемпіонату Європи, ні олімпіади.

"Ці змагання мали відбуватися кожні вихідні, але вже три-чотири з них скасовано. Ще до кінця літа, а там вже олімпіада переноситься", – сказала майстер спорту міжнародного класу по дзюдо Єлизавета Каланіна.

"Розпорядку, як такого, немає. Вдома я тренуюся один раз на день, як можу. Загалом це тренування з моєю молодшою сестрою. Ми робимо планку, віджимання та різні вправи, які вдається тут зробити. Але їх небагато", – додала Каланіна.

Повноцінно тренуватися на сьогодні не можуть також і футболісти.

"Чим більше вони просидять вдома на карантині, тим складніше їх буде повернути форму. У шахи можна і вдома тренуватися, або дистанційно. Футбол – це командна гра, в якій тренуватися треба під наглядом тренера і в команді", – розповів очільник Федерації футболу міста Полтава Олександр Кудацький.

Займатися спортом у Полтаві на сьогодні ніде. Зокрема, не вдасться і на стадіоні "Динамо", який поки що не функціонує.

Стадіон пустує вже два тижні. Майданчик з тренажерами та футбольне поле закриті для відвідувачів та спортсменів.

Наразі тут присутня лише адміністрація.

"Ми виконуємо вимоги Кабміну, обласної та міської влади. Тому останні змагання у нас відбулися 14 березня. Після цього стадіон не працює", – розказав заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України Олексій Більчич.

Крім стадіонів, у місті тепер також заборонено перебувати на ігрових, спортивних та дитячих майданчиках. Відсьогодні там проводять рейди, аби містяни не порушували карантинні обмеження.

Аліна Костєва, Любов Ємець, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.