Велосипедисти не мають вдягати маску, – юрист
08 квітня, 18:15

У громадських місцях треба носити захисну маску, так само, за словами поліції, мають робити і велосипедисти. Та от юрист дотримується протилежної думки.

Через потепління, значне зменшення автомобілів на дорогах та особливий режим громадського транспорту на вулицях міста побільшало велосипедистів. Серед них і Євген Асауленко. Засоби захисту під час поїздки вдягнув.

"Маску вдягнув, тому що від нас вимагають її носити. Я беру приклад з інших велосипедистів. Вони одягають, то і я також. Також для того, аби не було суперечок з поліцією", – сказав велосипедист Євген Асауленко.

У поліції стверджують, що велосипедисти мають вдягати маски.

"Є певні умови щодо користування велотранспортом: згідно з постановою Кабінету міністрів, забороняється відвідувати парки, сквери та прибережні зони. Також обов'язковою умовою для перебування в громадських місцях є наявність одягненої захисної маски", – сказав речник патрульної поліції Полтави Руслан Возниця.

А от думка юриста щодо цього протилежна.

"На мою думку велосипедисти, які є учасниками дорожнього руху, тобто рухаються дорогою або тротуаром, не мають одягати маску. Як відомо, Кабінет міністрів своєю постановою зобов'язав усіх перебувати в масках, коли вони у громадських місцях. Але дороги і тротуари, якщо їхати на них велосипедом, – не є таким місцем, тому вони не повинні вдягати маску", – сказав юрист Тарас Захаров.

Носити маску в громадських місцях потрібно ще з 6 квітня. Це лишатиметься обов'язковим до кінця карантину.

Аліна Костєва, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.