У Полтаві заборонили продаж кавових напоїв та фастфуду
08 квітня, 19:15

Міська влада ухвалила рішення про заборону діяльності тимчасових споруд з реалізації фастфуду та кавових напоїв. Також ця заборона діє і на продаж в закладах харчування. Дозволена тільки адресна доставка.

Це одна із точок продажу кави та кавових напоїв. Бариста Дарʼя зранку вийшла на роботу, проте чи надовго — не знає.

"Не можу Вам сказати точно — знає тільки наше начальство. Сьогодні поки що так працюємо", – розповіла Дарʼя, бариста.

Відсьогодні міська влада ухвалила рішення про тимчасову заборону роботи таких кавʼярень.

Усі мафи, які реалізують страви швидкого приготування, здійснюють продаж кави та інших напоїв, — на час карантину мають припинити свою діяльність.

"Рішенням виконавчого комітету заборонено роботу тимчасових споруд з реалізації фастфуду та кавових напоїв. Також заборонено продаж в закладах кавових та інших напоїв. Адресна доставка у нас дозволена", – розповів Іван Сватенко, заступник міського голови з юридичних питань.

Деякі кавʼярні Полтави вже почали працювати у форматі адресного доставлення.

"Там дуже розмиті формулювання, але з того, що я бачив, ми можемо продовжувати роботу. Будемо ще далі розбиратись. У нас єдиний заклад, де є перемовний пристрій, екран для замовлень. Окрема людина приймає замовлення, окрема їх видає. Зараження через наших працівників повністю виключено, адже немає контакту", – розповів Андрій Безкоровайний, підприємець.

Згідно з рішенням міської влади, усі підприємства, що здійснюють незаборонену діяльність на період карантину, мають забезпечити свій персонал засобами індивідуального захисту.

Марина Голега, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.