Завод Полтавщини спрямував 2,7 млн грн на боротьбу з коронавірусом
08 квітня, 19:50

Крюківський вагонобудівний завод спрямував 2,7 млн грн на закупівлю необхідного обладнання і засобів захисту для лікарень Кременчука.

Після запровадження карантину та низки заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території України, Крюківський вагонобудівний завод спрямував 2,7 млн грн на закупівлю необхідного обладнання і засобів захисту для лікарень Кременчука. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

Згідно з повідомленням, керівники підприємств Кременчука дали гроші, щоб у місті була своя ПЛР-лабораторія, що дасть змогу швидко робити аналізи та протестувати більшу кількість людей. Вартість обладнання – 600 тис. грн. З них 200 тис.грн – внесок ПАТ “КВБЗ”.

У березні завод придбав для Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського рентгенівську діагностичну портативну систему DIG-1100 вартістю 1 млн172 тис. грн, яка укомплектована касетою 35Х43 та цифровим перетворювачем.

Станом на 7 квітня 2020 року підприємство здійснило ще низку заходів:

  • придбали інфузійні насоси Benefusion VP1 у кількості 5 штук. та монітори пацієнта uMEC10 у кількості 4 шт. Загальна сума витрат склала 337 448 грн.

  • узгодили договір і перерахували стовідсоткову передоплату на придбання апарату інтенсивної терапії моделі V8600 (інтенсивної вентиляції легень) вартістю 913 459 грн.

Крім цього, для лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька” придбають два функціональні ліжка ЛФ-7 (зі змінними пластиковими бильцями) з матрацом вартістю 37 400 грн.

Анастасія Кусімо, PTV Полтавське Телебачення

фото: Google

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.