Сервісні центри МВС відновлюють роботу
08 травня, 12:30

З наступного тижня полтавці зможуть відвідати сервісний центр МВС. Він працюватиме з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів.

З 12 травня сервісні центри МВС поступово відновлюватимуть роботу з можливістю відвідування їх громадянами. Про це повідомила пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Вони надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Послуги надаватимуть за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, який розмістять на офіційному вебсайті ГСЦ МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, записатися для отримання послуг можна буде за телефонами регіональних сервісних центрів.

Сервісні центри МВС облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 кв. м та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 м. Усі відвідувачі проходитимуть термометрію, а також матимуть змогу обробити руки антисептичними засобами. Приміщення постійно прибиратимуть із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярно провітрюватимуть. 

Перебувати у сервісних центрах МВС дозволено за умови обов'язкового використання засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, сервісні центри МВС припинили приймати громадян з 19 березня.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.