Опублікували дати проведення пробного ЗНО 2020
22 травня, 14:40

Пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня, вхід на тестування – в захисних масках.

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства освіти та науки України.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання з’являтимуться оновлені запрошення-перепустки, йдеться у повідомленні.

Для друку запрошення-перепустки необхідно скористатися опцією "Сформувати запрошення-перепустку" – документ завантажиться у форматі PDF, після чого його можна буде роздрукувати.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

• оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);

• запрошення-перепустки;

• засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Також рекомендують мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням – прозору пляшку з питною водою та антисептик для рук.

Визначити результати пробного ЗНО можна буде за допомогою онлайн-сервісу. Для цього учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання" у такі терміни:

• 15-17 червня – з української мови й літератури;

• 17-19 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для тих, хто скористається цією можливістю, результати тестування з української мови оприлюднять до 21 червня, з решти предметів – до 23 червня.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2020 відбудеться 25 червня – 17 липня, результати стануть відомі до 29 липня.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.