Полтавщина звернулася до МОЗ за роз'ясненнями щодо неготовності до другого етапу послаблення карантину
22 травня, 16:10

Голова Полтавської ОДА вважає, що Полтавщина готова перейти до другого етапу послаблення карантину та чекає на роз'яснення від МОЗ.

Полтавська область відповідає критеріям, необхідним для послаблення карантину. Про це 22 травня заявив на брифінгу голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

За його інформацією, показник інцидентності захворювання в області становить 0,65%, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженими випадками коронавірусу – 1,49%, а середня кількість тестування методом ПЛР – 7,32%.

Саме за останнім показником Полтавщина нібито не відповідає критеріям для послаблення карантину. Проте за словами Синєгубова, в області роблять мало ПЛР-тестів не через чергу, а через відсутність такої необхідності, адже безпідставно тестувати людей не мають права.

Полтавська ОДА надіслала лист з цього приводу до Міністерства охорони здоров'я та чекає на додаткові роз'яснення.

За словами Синєгубова, ОДА готова одразу ж після їх отримання проводити комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій і ухвалювати рішення щодо послаблення карантину.

Нагадаємо, станом на 22 травня МОЗ оприлюднив дані, згідно з якими Полтавська та ще 10 областей України, а також Київ не готові перейти до другого етапу зняття карантинних обмежень. 


Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.