Температурний скринінг, соціальна дистанція та захисні маски – вимоги до роботи офісів під час карантину
22 травня, 18:45

Другий етап послаблення карантину дозволив підприємцям повернути працівників до офісів. Майже два місяці люди змушені були працювати дистанційно. Але робота має відбуватися за певних умов.

В офіси полтавських фірм почали повертатися працівники. На цьому підприємстві усі робітники працювали дистанційно майже два місяці. Зараз у них робочий день відбувається за новими правилами.

"Дотримуємося соціальної дистанції в офісах. Намагаємося обідати по черзі, не скупчуватися. Намагаємося комунікувати телефонами, електронною поштою. Після температурного скринінгу ми обробляємо антисептиком руки. Тут ми намагаємося їх мити з милом в санітарній кімнаті", – розказала працівниця офісу Ірина Тернова.

На час карантину тут запровадили певні вимоги для всіх працівників. Наприклад, у їдальні обідають по одній людині за столом.

В цьому офісі дві вбиральні, по одній на кожному поверсі. На дверях висять графіки дезінфекції. Інтервал прибирань – кожні дві години.

Всі працівники в однакових захисних масках, їх видають на підприємстві щодня нові.

"Спочатку були певні труднощі, ми не могли віднайти постачальника масок. Тоді це був суцільний дефіцит, але ми опанували ситуацію за два, три дні. І знайшли такого виробника, який погодився. Ми в нього розмістили своє замовлення", – розповів голова товариства "Юліс" Юрій Щербина.

"Ситуація в області зараз стабілізувалася. Випадків не було вже декілька діб, одужало по сьогоднішнім даним пʼять осіб. Але пересторога не завадить в жодному випадку. Моя думка, потрібно робити все згідно з рекомендаціями МОЗ. А далі буде видно", – сказав виконувач обовʼязків директора Центру громадського здоровʼя Володимир Голубєв.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує не допускати до роботи працівників з температурою вищою за 37,2. В офісних приміщеннях слід бути в масках або респіраторах. Обов’язковою є обробка рук антисептиками або їх миття. Важливо також дотримуватися соціальної дистанції.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.