На Полтавщині 22 травня послаблення карантину не відбулося
22 травня, 19:10

На Полтавщині не розпочався другий етап виходу з карантину 22 травня. МОЗ повідомило, що в області проведено замало ПЛР-тестування, тому вона не готова до послаблень. В облдержадміністрації зазначили, що тестів зроблено стільки, скільки вимагалося.

В Україні 22 травня розпочався адаптивний карантин. Міністерство охорони здоров'я визначило області, які готові до другого етапу послаблень. Полтавщина до них не входить. Причина – замала кількість ПЛР-тестувань в регіоні.

"Нам мають надати додаткові роз'яснення, як ми маємо діяти при нашій позитивній динаміці. Це не тому, що ми не хочемо чи немає тестів. Все є, але підстав для тестування немає", – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Наразі Полтавщина чекає роз'яснення від Міністерства охорони здоров'я. До цього – послаблень не буде. Наразі запроваджено пом'якшення карантину лише в 13 областях України.

1) Відповідно до постанови Кабміну з 22 травня в країні відновлюються пасажирські перевезення. Поновлюються проведення релігійних заходів у церквах, спортивних заходів без глядачів. Також можливе відновлення роботи готелів.

2) З 25 травня відкриваються дитячі садки.

3) З 1 червня відкриваються спортзали та фітнес-центри, дозволяється відвідування закладів освіти, міжобласні пасажирські перевезення.

4) З 10 червня дозволяється приймання відвідувачів у приміщеннях закладів харчування, відновлюється діяльність культурних закладів та хостелів.

5) А вже з 15 червня відкриються аеропорти.

Аліна Костєва, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.