Через погодні умови та тривале закриття ринків, зросли ціни на ранню полуницю
23 травня, 10:00

У порівнянні з попередніми роками, ціни на ранню полуницю зросли. Станом на кінець травня вони становлять 70-80 гривень за один кілограм. Економістка пояснила, що так відбувається через низьку врожайність, яка пов'язана з холодною весною.

У Полтаві вже кілька тижнів продають ранню полуницю. На базарах вартість на неї різниться.

Ціна полуниці на центральному ринку – 70-80 гривень за один кілограм.

Прийшов до ринку за ягодою полтавець Олександр.

– Як Вам ціни на полуницю цього року? – запитали ми.

– Кошмарні. Від 150 гривень. Я на Зигіна купляв: 120-130 гривень. Тут – 85. Ви ж бачите, який неврожай, – сказав покупець Олександр.

Продавці кажуть: цього року, у порівнянні з попереднім, полуниця здорожчала.

– Ночі холодні, і їй бракує сонця. В принципі, полуничка вже смачна, соковита, солоденька і величенька, – розказала продавчиня Тетяна Телюченко.
Як урожай? – запитали кореспонденти.

– Урожай цього року, кажуть, буде меншим, ніж торік. Прогнозують, що полуничка дуже не здешевшає, – відповіла Телюченко.

 Низьку урожайність повʼязують, зокрема, з погодно-кліматичними умовами.

"По всіх сільськогосподарських культурах очікується суттєве зменшення врожаю, оскільки дуже холодним був березень, а зараз, у травні, можна сказати, аномальна погода. Таким чином врожайність вплинула на ціни. Що ж до економічних чинників: канали збуту – не налагоджені", – сказала економістка Юлія Самойлик.

Тож на ціну полуниці повпливало, зокрема, те, що постачати її можна було до супермаркетів, адже ринки відновили свою роботу з початку місяця.

Також полуницю з центрального ринку кореспонденти PTV принесли до лабораторії Держпродспоживслужби, щоб перевірити на вміст нітратів.

"Вибираємо потрібний нам режим та занурюємо електроди у досліджуваний розчин. Тепер потрібно почекати експозицію одну хвилину", – сказала завідувачка державної лабораторії Держпродспоживслужби Полтавщини Тамара Матвієнко.

Таким чином отримуємо результат вмісту нітратів у ягоді.

"Вміст нітратів у даному зразку становить 17,5 міліграмів на кілограм, що не перевищує допустимого рівня, тобто дана продукція допускається до реалізації", – зазначила завідувачка державної лабораторії Держпродспоживслужби у Полтавській області Тамара Матвієнко.

Такі експертні висновки повинні бути у продавців та реалізаторів.

Дарина Литвак, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.