Полтавська студентка посіла призове місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
23 травня, 12:50

Полтавська студентка Єлизавета Боднар стала призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”.

Студентка навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Єлизавета Боднар стала призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”. Про це повідомили на офіційному сайті університету.

Конкурс відбувся на базі кафедри кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету. Всього було 29 учасників із 21 закладу вищої освіти України. За результатами рецензування до фіналу потрапили роботи студентів з семи провідних закладів вищої освіти. 20 травня 2020 року оргкомітет тапровів підсумкову науково-практичну конференцію, на якій десять студентів виступили із захистом своїх робіт.

У конкурсі полтавка представила свою наукову роботу тему “Метод та засоби швидкодії обробки даних комп’ютерних систем, представлених в системі залишкових класів” (Шифр: “Швидкість реалізації”). Авторку нагородили дипломом ІІІ ступеня.

фото: пресслужба Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.