Сервісні центри відновили прийняття практичних іспитів з водіння
25 травня, 20:10

У сервісних центрах МВС знову приймають практичні іспити з водіння. Це стало можливо з другим етапом карантину. При цьому необхідно бути в масці, в авто може бути лише дві особи без явних ознак ГРВІ.

Після послаблення карантину студенти автошкіл можуть складати не лише теоретичні, але й практичні екзамени, щоб отримати посвідчення водія. Для цього необхідно записатися за номером телефону до того сервісного центру МВС, де складався теоретичний іспит.

"Результат складеного теоретичного іспиту вважається дійсним протягом трьох місяців, але у цей термін не враховується період з 19 березня до 21 травня 2020 року", – сказав начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко.

На цьому майданчику кандидати у водії складають практичні іспити. Вони проводяться з вівторка до суботи.

Під час екзамену в авто можуть перебувати не більше двох осіб, які мають бути в захисних масках та за умови відсутності явних ознак ГРВІ.

Також із собою потрібно мати такі документи:

– паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (з відміткою про місце реєстрації);

– ідентифікаційний код;

– чинна медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о);

– за потреби – оригінал та ксерокопія документу про зміну особистих даних.

Самі сервісні центри відновили свою діяльність ще раніше – 12 травня з наданням усіх послуг, крім приймання практичних іспитів з водіння.

Дарина Литвак, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.