Останній тиждень травня буде похмурим та дощовим
25 травня, 21:00

Згідно з прогнозами синоптиків на Полтавщині останній тиждень весни буде дощовим та похмурим. Нормальна середньомісячна температура для травня – 15,4 градуса тепла, а от цього року середня температура не вища за 13 градусів.

25 травня, центр Полтави. На вулиці хтось у шапці, а хтось – в шортах та футболці.

"Мене все влаштовує. Хоча я здивований, що більшість людей ходять занадто вдягненими. Мені навпаки спекотно інколи", – сказав полтавець Олексій Бородаєвський.

"Мені 30 років, і за цей час я не пам'ятаю, щоб був такий травень прохолодний. Холодна весна, дощі. Це не тільки на настрій впливає, а й на врожай", – розповіла полтавка Оксана Читверик.

"Чудовий настрій. Вчора було ще прохолодно, а сьогодні добре", – прокоментувала полтавка Наталія Медвідь.

Вже незабаром літо. Та ховати теплі речі поки що не варто. Останній тиждень травня, скоріш за все, буде похмурим та дощовим.

Нормальна середньомісячна температура для травня –15,4 градуса за Цельсієм. Та от цього року була 13 градусів тепла.

"В останній тиждень травня температурний фон поступово підвищуватиметься. Великого тепла ми не очікуємо. Вдень – максимум до 22-24 градуси тепла, вночі – від 13 до 15 градусів. Особливо в денні години погода буде нестійкою. Будуть дощі та, можливо, грози", – сказала синоптик Людмила Оніпченко.

"До цього часу складалася така ситуація, що й восени, влітку та взимку було аномально тепло. Тому що в Україні таким чином склалися розташування основних баричних об'єктів, що переважали південні та південно-західні потоки", – сказала кандидатка географічних наук Віра Балабух.

Щодо квітня, то він виявився теплим та посушливим. А от в травні вже випала місячна норма опадів.

Аліна Костєва, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.