Група полтавців обʼєдналася аби спільно займатися скандинавською ходьбою
28 травня, 20:20

У Полтаві все більше людей починають займатися новим видом спорту – скандинавською ходьбою. Такі прогулянки зміцнюють здоровʼя, а застосування палиць робить прогулянку повноцінним тренуванням для всього тіла.

Група цих полтавців збирається кілька разів на тиждень, аби спільно займатися скандинавською ходьбою. Вже пів року тренується Вʼячеслав Єрмаков.

"До цього в мене почалися серйозні проблеми зі здоровʼям, серцево-судинною системою. Вони почали мене непокоїти. Я отримав, перш за все, позитивні емоції, покращення самопочуття, покращення деяких показників здоровʼя", – розповів полтавець Вʼячеслав Єрмаков.

"Ми їздили на гірськолижний курорт в Словаччину і побачили там багато людей ходили з палицями. Було спочатку смішно і весело, а потім зрозуміли, що це зовсім інші палки й інша структура ходіння", – пригадала полтавка Лариса Постернак.

Як і будь-який вид спорту, скандинавська ходьба має свою техніку та вимоги до виконання.

"На початку потрібна та людина, яка володіє інформацією, що робити, як і скільки. А потім людина сама допрацьовує. Людина може потім самостійно вдосконалюватися, без тренера. Дуже просто", – прокоментував тренер групи Сергій Постернак.

Ходьба з палицями коригує поставу, зміцнює м'язи рук, ніг, бореться з набряками й надмірною вагою, допомагає підтримувати фізичну форму без шкоди для здоров'я, говорить лікар.

"Я теж займаюся скандинавською ходою, вже багато років. Мені дуже подобається. Вона доступна більшості людей, навіть з захворюваннями, якщо немає загострень. Або онкологічних процесів. Тобто практично кожній людині можна це робити", – сказав сімейний лікар Борис Михайлов.

Скандинавська ходьба не потребує спеціального обладнання, окрім палиць. Їх можна придбати в спортивному магазині.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.