В одній з полтавських новобудов немає світла, води та газу
28 травня, 19:15

У квартирах, що у будинку на вулиці Параджанова, 5 немає води, світла та тепла. За словами забудовника, споруда готова до прийняття комунальних послуг. Однак мешканці самостійно мають укласти договори на постачання комунальних послуг з компаніями.

28 травня 11 ранку. Кілька десятків людей зібралися під стінами новобудови на вулиці Параджанова, 5. Хтось з них очікує права власності на квартиру, хтось вже її набув.

Цей будинок місяць тому ввели в експлуатацію. Проте він досі без комунікацій: світла, води та газу.

Віталій Неминущий також очікує права власності на житло, ключі від своєї майбутньої квартири має, але ремонт почати не може – немає світла.

"Там в договорі прописано, що буде електрика, без цього будинок не може бути. Вибачте, але це прописано в договорах, що будуть ліфти та комунікації, але така ситуація, що ми не маємо нічого", – розповів Віталій Неминущий, майбутній власник квартири.

А от майбутній власник іншої квартири незадоволений ще й самим будівництвом.

"Як я відкривав технологічні шви, я там знаходив будівельне сміття, мішки від шпаклювання та сантехнічні мішки. Як ми бачимо, в деяких квартирах вода затікає через шви", – сказав майбутній власник квартири Артем Суіма.

Представник компанії-забудовника на претензії від майбутніх мешканців відповів так:

"Ми готові окремо розбиратись, якщо є якісь недоліки в оздоблювальних роботах, ми готові розглянути ці звернення. Але зараз офіційних звернень від власників так і не було", – прокоментував представник компанії-забудовника Андрій Осадчий.

Також у компанії повідомили, що будинок готовий до прийняття комунальних послуг.

"Як тільки мешканці оформлять індивідуальні договори про постачання відповідних комунальних послуг, все зʼявиться", – додав представник компанії-забудовника.

"Після здачі в експлуатацію люди можуть звернутись до монополістів, з запитом. Наприклад, "Полтавагаз", людям потрібно буде укласти прямі договори. Вони укладають індивідуальні договори, а потім чекають коли набереться 50 відсотків у праві власності, створюють ОСББ та розв'язувати інші проблеми", – розповів голова правління Асоціації ОСББ Богдан Лис.

Окрім ОСББ жителі можуть укласти договори з ЖЕО або іншою обслуговуючою організацією.

Марина Голега, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.