Після послаблення карантину на автовокзалі – з десяток пасажирів
28 травня, 19:45

Внутрішньообласні автобусні рейси вже поновили. Але людей, що бажають купити квиток, майже немає. За відсутності пасажирів рейси скасовують.

Попри те, що три дні тому поновилося внутрішньообласне автобусне сполучення, на центральному автовокзалі пасажирів з десяток.

Придбати квиток у касі можна на будь-який напрямок в межах області. Також продають квитки на міжнародні напрямки, зокрема Польщу.

Черг біля кас, як це було до карантину, немає. Вперше після послаблення обмежень купує квиток Ольга Іванченко.

"Я живу в Лубнах, тільки цим і користуюся. А чим же ще? Харківським, Київським не їжджу. Тільки цим. Аби ще й електричка ходила, а то я ледь на автовокзал дісталася", – розповіла жителька Лубен Ольга Іванченко.

"Людей небагато, деякі рейси взагалі скасовують. Я їхав в понеділок, в мене був заброньований квиток на 17.10. Я приїхав до автовокзалу і касир мені повідомив, що перенесли на 18-ту годину", – сказав пасажир Віталій Ільченко.

Через невелику кількість пасажирів рейс можуть скасувати.

"Дуже мало людей, не заробляємо на заправку. Ні на зарплату, ні на заправку не заробляємо. Щоб повністю заповнене, то не було. Перед вихідними був повний. Та й стоячі були. А зараз – по четверо. Бачите зараз три", – розповів водій напрямку Полтава-Гадяч Анатолій.

"Всі напрямки популярні, особливо Гадяч, Решетилівка, Лубни, Пирятин. Але рейси Лубни-Пирятин міжобласні, їх ще не відновили. В порівнянні з тим, що було раніше, їх взагалі не купують. У нас дуже маленький пасажиропотік дуже мало пасажирів, але кожного дня збільшується", – розповіла головний касир центрального автовокзалу Світлана Байрак.

Поновлення міжобласного автобусного сполучення Уряд анонсував на 1 червня. Але лише в ті області, де епідеміологічна ситуація буде це дозволяти.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.