Квартири та готівка — декларація народного депутата від 145 округу Андрія Бобляха
03 червня, 10:00

Ми розібрали щорічну декларацію народного депутата від 145 одномандатного виборчого округу Андрія Бобляха.

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції оприлюднили щорічну декларацію народного депутата від 145 одномандатного виборчого округу (Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони) Андрія Бобляха. На виборах він висувався від політичної партії "Слуга народу".

Згідно з декларацією, у спільній власності сина депутата Данила, його дружини Аліни та Миколи Цехмістренка перебуває квартира на 51.9 кв. м у Полтаві, Боблях має право користування нею. У декларації є інформація про ще одну квартиру в Полтаві (на 62 кв. м). Вона перебуває у спільній власності трьох осіб: Євгеній Цехмістренко, Оксана Цехмістренко та Валентина Лисенко.

Від зайняття підприємницькою діяльністю ФОП Боблях Андрій Ростиславович у 2019 році отримав 111 тисяч 520 гривень доходу. Аліна Боблях отримала 1720 гривень виплати при народженні дитини. В управлінні справами Верховної Ради України Боблях одержав 156 тисяч 778 гривень зарплати, ще 1300 гривень зарплати він отримав у ТОВ "Квартал 95".

Готівкою він зберігає 12 тисяч доларів, ще 2 тисячі доларів зберігає дружина.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.