Про Головне. Новини за 3 червня
03 червня, 19:00

Головні події за 3 червня – в сюжетах наших кореспондентів.

Картини полтавського художника Валерія Мозока виконані олійними фарбами. Їх полтавцям показує родина художника, оскільки сам митець помер кілька років тому. Натюрморти, пейзажі та портрети, все написане виключно з натури.

На сесії Полтавської обласної ради мали розглянути 50 питань. Найбільше уваги приділили формуванню ОТГ на Полтавщині. Насамкінець депутати проголосували про звернення до вищих органів влади стосовно двох громад.

Власникам білбордів у Полтаві виписали приписи про демонтаж. 170 рекламних конструкцій повинні прибрати власник коштом. Якщо ж у встановлений час цього не зроблять, то рекламу прибере інспекція з благоустрою коштом міського бюджету.

З осені 2019 року на вулиці Докучаєва після прокладання теплових комунікацій розтрощена дорога. Місцеві обходять ями та багнюку, а карета швидкої змушена зупинятися за рогом будинку.

Гоголівці поринули в репетиційну роботу нової вистави "Украдене щастя", відколи карантин послабили. Наразі у драмтеатрі панує атмосфера творчості й створення неординарної музики до цієї вистави.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.