У Полтаві до 7 червня мають демонтувати 170 білбордів
03 червня, 19:10

Власникам білбордів у Полтаві виписали приписи про демонтаж. 170 рекламних конструкцій повинні прибрати власник коштом. Якщо ж у встановлений час цього не зроблять, то рекламу прибере інспекція з благоустрою коштом міського бюджету.

Інспекція по контролю за благоустроєм міста надала приписи на 79 рекламних конструкцій, аби їх демонтували до 6 червня. Ще 77 таких мають прибрати до 7 червня. Зробити ж це повинні самі власники білбордів.

"Якщо власники не демонтують, то буде засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для подальшого демонтажу. Оскільки у нас в правилах прописано, то надалі цим буде займатися інспекція", – сказав завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції з контролю за благоустроєм Полтави Денис Павленко.

Скільки обійдеться місту демонтаж цих споруд, якщо їх не приберуть власники, – невідомо.

"Певної суми немає, адже зараз відбуваються підрахунки. В нас є організації, які зможуть це зробити. Поки підраховують, сума буде відома пізніше", – додав Павленко.

Загалом у Полтаві мають прибрати 170 конструкцій із зовнішньою рекламою.

"Взагалі воно так розділилося, бо в частини підприємців розповсюджувачів реклами закінчилися договори. Інша частина ті, хто був у рішенні про дострокове припинення дозволів", – сказала заступниця міського голови Полтави з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

Нагадаємо, рішення про демонтаж 170 білбордів та сітілайтів ухвалили на виконкомі 26 травня. Основна причина їх знесення – споруди розміщені з порушеннями: закривають дорожні знаки та світлофори.

Аліна Костєва, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.