Після прокладання труб понад пів року комунальники не можуть навести благоустрій на дорозі
03 червня, 19:45

З осені 2019 року на вулиці Докучаєва після прокладання теплових комунікацій розтрощена дорога. Місцеві обходять ями та багнюку, а карета швидкої змушена зупинятися за рогом будинку.

Багнюка, брудна вода та ями. Такий вигляд має прибудинковий вʼїзд між кількома багатоповерхівками на вулиці Докучаєва.

Саме тут перед початком опалювального сезону прокладали труби, щоб зробити відводку для опалення та подачі гарячої води до 109 мікрорайону. Та після завершення робіт комунальники благоустрій не навели.

Місцеві змушені обходити попід будинком. Також розповідають, що за потреби, до них не може під'їхати карета швидкої допомоги.

"Ось тут стоїть, потім телефоном зв'язуються та виходять. Цього року тут зовсім нічого не робили. Як пішли дощі, а тут ще й низина то ось таке, але коли висохне не знаю", – розповів місцевий житель Володимир Кобєлєв.

Роботи з прокладання нових труб від котельні виконувалися ще у жовтні минулого року на замовлення міста.

"У відділі оперативного реагування наявна інформація про дану проблему. Будемо звертатися до керівництва з метою пошуку шляхів з метою їх вирішення", – сказав начальник відділу оперативного реагування 1580 Сергій Зубань.

Нагадаємо, торік мешканці будинку на вулиці Докучаєва 1, не дозволили прокласти попід їх будинком відводку для опалення сусіднього мікрорайону. Раніше 109 мікрорайон опалювався з котельні одного з місцевих заводів, але через власні борги підприємство відмовилося надавати ці послуги. Тож комунальники проклали труби в обхід будинку. Вартість робіт склала близько 1 мільйона гривень.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.