Тяжко було, потужно, – учасник бойових дій на Сході країни про перемогу на міжнародному чемпіонаті
29 червня, 18:45

Житель Полтавщини та учасник збірної України в "Іграх Нескорених-2020" Володимир Мусяк виборов срібло на міжнародних змаганнях з веслування. Це був Британський Віртуальний Чемпіонат з греблі.

Учасник збірної України в Іграх Нескорених виборов срібло на міжнародному Британському Віртуальному Чемпіонаті з греблі.

"Я заявлявся на дистанцію дві тисячі метрів, подолав її за 7 хвилин 43 секунди. Враження: тяжко було, потужно. Я взагалі вперше взяв участь в якихось змаганнях, а тут одразу міжнародні", – розповів учасник бойових дій на Сході країни Володимир Мусяк.

"Ми всі одночасно стартували. Навіть на їхньому сайті можна знайти схему, де було видно хто на якій позиції".

"Відбувся технічний збій і, пройшовши половину дистанції, я ще бачив хто за ким. А потім усі човни зникли і я просто крутив далі, і пам'ятав слова тренера "Йди до кінця", – поділився ветеран.

"Думали, що я виборов перше місце, бо система показувала, що я перший у своїй категорії. Лише через пів години інтернет підтягнув дані Румуна (ВИРІЗ). Виявилося, що він крутіший за мене, і лише за пів години я зрозумів, що в мене не золото", – розповів Мусяк.

"Насправді, мені байдуже чи срібло, чи золото. Головне, що я перевірив себе, що гідно представив країну на міжнародних змаганнях".

"Я хочу власним прикладом показати хлопцям, що після війни та поранень, будь-яких труднощів – є шлях далі", – підсумував Мусяк.

Наразі чоловік готуватиметься до "Ігор Нескорених" в Гаазі, які перенесли на наступний рік через карантин.

Аліна Костєва, Юрій Поденко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.