На зупинці Патріарха Мстислава встановили протиаварійні стовпчики
29 червня, 20:20

На засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм затвердили рішення про встановлення металевих захисних стовпчиків на зупинках міста.

Ставлять їх підприємці, чиї кіоски або торгові павільйони розташовуються на території.

На зупинці Патріарха Мстислава встановили ось такі протиаварійні стовпчики. Головна їх функція – вберегти людей на зупинці від ймовірної аварії.

"Так, потрібно. Нас навчив досвід не лише Полтави, а й Харкова, ви пам'ятає як це було два роки тому. Я вважаю, що це правильно", – сказала полтавка Валентина.

"Звичайно правильно, щоб відчувати себе у безпеці. Тому що, їздять тут і на тротуар і всюди", – розповіла полтавка Галина Кочеткова.

"Я вважаю, що вони мають бути встановлені на кожній зупинці. І хочу зауважити, що поліція Полтави має стежити за швидкістю пересування авто", – розповіла полтавка Людмила Волошина.

Раніше такі стовпчики вже з'явилися на зупинках Героїв Чорнобильців та Алмазна.

"Якщо біля зупинки є бізнес, ми звертаємося до них, щоб вони провели благоустрій прилеглої території й забезпечили такими антивандальними стовпчиками", - розповів член комісії з питань розміщення тимчасових споруд Вадим Ямщиков.

Подібний досвід використовують у деяких європейських країнах та в містах України.

"На території Полтави іноді трапляються дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких автомобіль виїжджає на тротуар, а інколи й на зупинку громадського транспорту. На щастя, такі ситуації, які траплялися в Полтаві вони відбувалися вночі в той час, коли на зупинках не було скупчення громадян", - розповів речник патрульної поліції Полтавської області Руслан Возниця.

Згідно з державними будівельними нормами, такі стовпчики мають встановлювати при будівництві нових зупинок.

Анастасія Гонтаренко, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.