Про Головне. Новини за 30 червня
30 червня, 19:00

Головні події за 30 червня – в сюжетах наших кореспондентів.

Восени 2019 у провулку Бистрівському провели капітальний ремонт, там замінили дорожнє покриття. Місцеві скаржаться, що під час спеки дорога плавиться, також видно й місця руйнувань. Підрядник повідомив, що роботи там не завершили. В управлінні ЖКГ ситуацію щодо ремонту ділянки не прокоментували.

Жителі Щербанів мешкають обабіч дороги, на якій ледь не щомісяця трапляються аварії. Там встановили дорожні знаки, але бракує знаку "Обгін заборонено". В "Агентстві місцевих доріг" говорять, що на місці мають нанести суцільну розмітку, за наявності якої знак встановлювати не потрібно.

У селі Білогорілка Лохвицького району місцеві врятували знайшли лебедя, котрому обрізали пір'я. Біолог припускає, що так невідомі хотіли утримати його біля людей. Наразі птах житиме у Національному парку "Межигір'я".

Нові вазони для квітів почали зʼявлятися на вулицях Полтави. Вони різного діаметру, але всі виготовлені з бетону. На зимовий період декор планують прибирати, аби той не псувався та не заважав розчищати сніг.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.