На вулицях Полтави оновлюють вазони для квітів на майже 200 тисяч гривень
30 червня, 18:25

Нові вазони для квітів почали зʼявлятися на вулицях Полтави. Вони різного діаметру, але всі виготовлені з бетону. На зимовий період декор планують прибирати, аби той не псувався та не заважав розчищати сніг.

У Полтаві почали встановлювати нові квіткові вазони. Перші вже облаштували в Подільському районі. Виготовлені вони з бетону, а оздоблені гранітною крихтою. Вартість одного такого декору – тисяча сто гривень.

"Вигляд у них старий, якщо чесно. Краще їх пофарбувати. Асфальт на першому місці. Бо клумба це окраса для ока, а все інше – для машин. Краса діло хороше, але коли зроблене все інше", – сказав полтавець Сергій Сапетий.

Місто вже закупило першу партію – 60 штук. Вазони будуть різного діаметру, тому і ціна різнитиметься. Стартуватиме вартість від 400 гривень

"Наразі перші клумби вже встановили – сім штук на в'їзді в район. Також планується у нашому районі встановлення в парку Площі слави, на бульварі Богдана Хмельницького та ось тут біля райради. Ми просили близько 70 клумб, бо вони є різної форми й діаметру", – розповів голова Подільської райради Євген Нагорний.

Всього планують придбати вазонів на майже 200 тисяч гривень. На зимовий період комунальне підприємство Декоративні культури планує їх прибирати, аби конструкції не псувалися та не заважали розчищати сніг.

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.