На Полтавщині судитимуть організовану групу, яка виготовляла та продавала підроблений алкоголь
30 червня, 18:40

Справу обвинувачених у продажу підробного алкоголю жителів Полтавщини передали до суду.

26 червня до суду направили обвинувальні акти щодо чотирьох жителів Полтавської області, які виготовляли та продавали підроблені алкогольні напої. Про це повідомила пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

Як встановило слідство, 2019 року обвинувачені налагодили на Полтавщині протиправну схему незаконного придбання, транспортування, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

5 травня 2020 року їх викрили правоохоронці. Під час обшуків у обвинувачених вилучили понад 7 тисяч пляшок незаконно виготовлених лікеро-горілчаних напоїв, 50 літрів рідини, яка зберігалася у спеціальній поліетиленовій упаковці для подальшого незаконно виготовлення спиртовмісних напоїв, а також фарбники та заготівки для розлиття концентрату.

Учасникам групи повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 (Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв) Кримінального кодексу України.

фото: пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.