Торік у провулку Бистрівському відремонтували дорогу, а нині покриття плавиться та руйнується
30 червня, 20:10

Восени 2019 у провулку Бистрівському провели капітальний ремонт, там замінили дорожнє покриття. Місцеві скаржаться, що під час спеки дорога плавиться, також видно й місця руйнувань. Підрядник повідомив, що роботи там не завершили.

Восени 2019 року у провулку Бистрівському провели капітальний ремонт. Раніше тут, як такої, дороги не було. Тож покриття на цій ділянці замінили.

Та тішилися місцеві недовго, вже на весні цього року нова дорога почала руйнуватися.

"До робіт, як саме хлопці виконували, зауважень не було, бо і техніки нагнали, і роботи нормально робили. Все було добре, доки не прийшла ця весна. Коли стало більш-менш тепло, то асфальт просто поплив", – сказав місцевий житель Юрій Кононенко.

"Місто купує, витрачає мільйони гривень на те, аби купити якісну техніку, але привозить неякісний асфальт. І гроші платників податків просто закатують в неякісний асфальт. Дивіться, сліди від машин, це від легкових машин, сюди ще не заїхала вантажна машина", – розповів місцевий житель Степан Вовкодав.

А ось такий вигляд покриття має на стику провулку Бистрівський та вулиці Шолом-Алейхема. Місцеві власними силами засипали каміння у місцях руйнувань.

"Нова дорога, яка була зроблена у жовтні минулого року, пройшов перший сильний дощ. І дорогу почало змивати, вона почала розсипатися", – розповіла місцева жителька Людмила Жук.

Роботи на цій ділянці проводило підприємство "Будівельник 2016".

"Зараз висока температура повітря, зливи були. І там потрібно було ставити борти, або лоток з того краю. Там було не прораховано проєктантами. Ми її ще не доробили, в цілому, у нас там є незавершені роботи. Треба буде включати доопрацювання", – прокоментував директор підприємства "Будівельник 2016" Костянтин Вітвіцький.

На цій ділянці покриття поклали не якісно, сказав фахівець з будівництва доріг.

"Якщо подивитися на верхній шар, приблизно 3-4 сантиметри поклали на старий шар. Скоріше за все, основи під тим основним шаром взагалі немає. Який би ти не клав товстий асфальт, має на щось опиратися, це так само як будівля. Побудував на фундаменті – вона стоїть, якщо фундамент слабий – вона пливе. Тому цьому дорожньому покриттю недовго жити", – сказав фахівець з будівництва доріг Антон Фалтинський.

Замовляло роботи управління житлово-комунального господарства. Ситуацію там не прокоментували. Планували витратити з міського бюджету на капремонт цієї дороги понад два мільйони 200 тисяч гривень, однак суму переглянули, тож остаточна вартість склала понад один мільйон 130 тисяч гривень.

Тамара Мордик, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.