Мешканці Щербанів скаржаться на небезпечну дорогу, біля якої немає знаку "Обгін заборонено"
30 червня, 20:40

Жителі Щербанів мешкають обабіч дороги, на якій ледь не щомісяця трапляються аварії. Там встановили дорожні знаки, але бракує знаку "Обгін заборонено".

Село Щербані, вулиця Шляхова. Ця дорога вигинається дугою. На ній можна побачити знаки "крутий поворот праворуч", "крутий поворот ліворуч", обмеження швидкості до 50 км/год. Вони з'явилися тут нещодавно.

Нові дорожні знаки тут встановили після останньої ДТП на цій дорозі, яка сталася шостого червня.

Місцеві скаржаться, що аварії тут трапляються ледь не щомісяця, а автівки вилітають на узбіччя, чим наражають на небезпеку тих, хто проживає біля дороги. Остання обійшлася без потерпілих. Авто врізалося в дерево біля одного з будинків, інакше могло б протаранити паркан. Однак, за словами жителів, тут бракує знаку "Обгін заборонено".

"Нам поставили знак "Обмеження максимальної швидкості" – 50 км/год. Зараз основна маса учасників дорожнього руху почала пригальмовувати. Але є окремі "кадри", які коли людина, припустимо, їде зі швидкістю 50 км/год, їх це не влаштовує. Вони починають обганяти. А тут не вистачає оглядовості. Може знову статися так, що водії вилітатимуть до нас на узбіччя", – розповів житель села Щербані Олександр Вищекус.

Щербанівці зверталися до місцевої влади.

"Ця дорога – "Агентства місцевих доріг Полтавської області". Ми не маємо повноважень щодо цієї дороги. Ми вже і в поліцію звертались. Думаю, що в майбутньому разом з нею наведемо там порядок", – сказав голова Щербанівської сільської ради Ігор Процик.

Рішення про встановлення дорожніх знаків ухвалює не поліція, а власники вулично-шляхової мережі, якою в цьому випадку і є "Агентство місцевих доріг".

"Після проведення планових робіт із встановлення дорожньої розмітки на обʼєктах поточного капітального ремонту минулих сезонів, будуть проведені роботи з влаштування горизонтальної розмітки на цій дорозі по всій протяжності. У вказаному місці буде нанесена розмітка "1.1" – суцільна неперервна, яка сама собою забороняє обгін у цьому конкретному місці" – сказав начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг агенції місцевих доріг Владислав Чичкань.

Суцільна тут була і раніше, але через ремонтні роботи стерлася. Питання встановлення знаку розв'язуватимуть вже після нанесення розмітки.

Дарина Литвак, Максим Страшко, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.