Жителька Половок наганяє страх на сусідів і псує їхнє майно
07 липня, 20:35

На Половках місцева жителька побила три автомобілі. На місце виїжджала поліція. За словами людей, порушниця псує майно сусідів та погрожує їм постійно.

Провулок Хорольський, 12. Тут вночі жінка побила три автомобілі. Як виявилося, у мешканців кількох будинків вже давно конфлікт із цією людиною. Так, вчора вона також кидала цеглу та каміння у вікна місцевих.

"Вчора я перебувала на кухні, прибігла дитина із кімнати й каже "Мамо, розбили скло". Прийшла до дитячої кімнати, подивилася – все ціле. Сюди я і не кинулась, це у нас кімната для консервації. Оце дитяча кімната. Сюди залітає каміння. Добре, що дитина була в душі, а то потрапило б в голову", – сказала місцева жителька Юлія Шеметило.

За словами жінки, таке трапляється вже не вперше.

"Я зустріла її в магазині, я її просила: "Свєто, закидувати каміння у вікна не треба, ти розумієш, що ти можеш наробити?" Вона відповідає: "Мені абсолютно все одно, я тебе заріжу і мені за це нічого не буде", – додала Шеметило.

На жінку скаржаться і жителі одного з будинків мікрорайону, де і мешкає остання. Сусіди бояться як за себе, так і за дітей.

"У мене вдома двоє малих дітей. Вона, буває, приходить, коли випʼє, тоді починає і у двері гупати, обзиватися, кричати, на людей з ножем може кинутися. Місяць тому взяла відкрила кран і затопила мені стелі, а ми тільки рік тому ремонт зробили. Довелося робити знову", – скаржиться місцевий житель Роман Захарчук.

А ось тут і мешкає Світлана. Сусіди розповідають, що у квартирі подовгу ніхто не живе. За словами місцевих, жінка може стукати собі у двері, писати щось на стінах, а нещодавно зверталася до поліції та надзвичайників, скаржачись на те, що їй не відкривають двері й на трупний запах. Трупів тоді не виявили.

Стосовно вчорашнього пошкодження автівок місцеві написали заяву до поліції.

"Патрульні виявили жінку, яка була емоційно збудженою, агресивною, а також пошкодила автомобілі, які були припарковані у дворовій території. В одного з них навіть вибите водійське скло. Жінка на зауваження не реагувала, контакт із нею встановити не вдалося. Її передали медикам та госпіталізували до лікарні імені Мальцева", – розповів речник патрульної поліції Полтавської області Руслан Возниця.

Якщо особа порушує норми моралі, це можна трактувати як хуліганство, за що, зокрема, передбачена кримінальна відповідальність. Тоді проводиться досудове розслідування, в рамках якого поліція може звертатися до психіатричної лікарні з клопотанням.

"У нас взагалі не можна людей просто так забирати до психіатричних лікарень, навіть за зверненням. Якщо була така ситуація і якщо лікар, який здійснює лікування, дійсно вважає, що є підстави для нього, тоді він повинен звернутися до суду в рамках окремого провадження і тільки на підставі рішення суду можна помістити людину на лікування", – сказав юрист Тарас Захаров.

У медичному закладі перебування жінки коментувати відмовилися. Кореспонденти PTV звʼязалися з її мамою. Жінка не забажала будь-що говорити на камеру, однак повідомила, що її донька на цей час все ще перебуває у лікарні, крім того, зазначила, що квартира, в якій Світлана била вікна, належить саме їй. Раніше остання була у шлюбі з чоловіком Юлії Шеметило, якій і погрожувала жінка. Щодо того, скільки вона пробуде у лікарні – невідомо

Дарина Литвак, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.