Автомобільна розв'язка, новобудови та дендропарк: ТОП неординарних локацій для фото
09 липня, 09:00

В розпал літа хочеться мати красиві та яскраві знімки для соцмереж. Полтавці обирають для фото паркові зони та центр міста. Окрім того на зйомку можна поїхати на автомобільну розвʼязку, до красивих новобудов та ставків на Садах-2.

Фотографиня Марія Піддубна вже багато років знімає людей у Полтаві. Вона розповіла, куди краще вирушити, аби отримати красиві та незвичні фото.

"Це може бути наш парк "Перемога", він зараз відновлюється і там дуже красиво. Також дендропарк, де дуже красиво взимку та восени. На Садах-2 ставки "Полтавський Прованс", де гарні поля фіолетового кольору",– розповіла фотографиня Марія Піддубна.

Також у Полтаві є багато архітектурних споруд, які можуть слугувати гарним фоном для фото.

"Красиві будівлі в центрі міста та новобудови. Також на окружній дорозі міст, що нещодавно збудували. Там дуже гарно та класно. Там ще не їздять машини і можливо знімати чудові кадри. Також 10 школа, рожева будівля в формі в півкола, що може бути гарним фоном", – додала фотографиня Марія Піддубна.

Полтавці розповіли про місця, де вони фотографуються найчастіше.

"Біля річки нещодавно були. Також парки, можливо якісь гойдалки, бо є дитина."

"Біля Білої Альтанки. Також паркова зона".

"В центрі, в Корпусному парку."

У Полтаві безліч мальовничих місць для фото в будь-яку пору року. На професійний фотоаппарат або ж камеру телефону, різниці немає – краси від цього не поменшає.

Анастасія Абаніна, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.