Дорогу на вулиці Графа Фон Гарнієра місцеві жителі ремонтують самостійно
09 липня, 18:35

На вулиці Графа Фон Гарнієра місцеві засипають вибоїни на дорозі будівельним сміттям та цеглою. А екстренні служби не можуть проїхати до людей за потреби. В Управлінні ЖКГ кажуть, що наразі вирішується питання поточного ремонту цієї ділянки дороги.

Обабіч вулиці Графа Фон Гарнієра розміщені з сотню житлових будинків. Місцеві жителі щодня їздять та ходять цією дорогою.

"Вона ремонтувалася, коли був мером міста Кукоба. З того часу жодні кошти на ремонтні, асфальтні роботи не надавалися, одні відписки", – розповів Сергій Дупак, місцевий житель.

Вся проїжджа частина вулиці покрита ямами та вибоїнами. Місцеві жителі їх засипають цеглою та будівельним сміттям.

"Своїми коштами, хто як може, хто висипає будівельне сміття, хто бетоном латає, хто кладе шматки асфальту за свій кошт. Дорогу самі робимо, адже їздити треба, а міська влада не реагує на це ніяк", – сказав місцевий житель Сергій Суханов.

В управління житлово-комунального господарства про проблемну ділянку знають.

"Цього року капітального ремонту не планується, кошти не спрямовувалися і ми проєкт не замовляли. Поточний ремонт, можливо, буде цього року, наразі розглядаємо цю можливість. Туди вже виїжджали. Все буде залежати від фінансування. Як будемо знати по фінансах, будемо говорити більш конкретно. Буде відомо через декілька тижнів", – розповів перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства Константи Малько.

Розв'язати питання фінансування ремонту цієї вулиці мають на засідання депутатської комісії. Торік на поточний ремонт оголошували тендер. Згідно з інформацією ресурсу про публічні закупівлі, очікувана вартість становила майже 200 тисяч гривень.

Марина Голега, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.