Під час поїздок залізничним транспортом нині можна пред'явити електронний студентський квиток
09 липня, 19:50

Студентський квиток дозволяє подорожувати поїздом зі знижкою 50%, але під час поїздки його потрібно обовʼязково предʼявити. Нині квиток можна пред'явити й в електронному варіанті, пільги на проїзд також будуть діяти.

Андрій Пищита навчається на шостому курсі університету. При подорожах залізницею використовує свій студентський квиток, адже він дає знижку на поїздки.

"То на дачу, то на роботу. Останній раз я був у Херсоні. Було таке, що я дуже довго збирався, і забув всі документи. І тут я на вокзалі, розумію, що до мого поїзду лишилось декілька хвилин. А я вдома забув паспорт, студентський і всі-всі документи", – сказав студент Андрій Пищита.

Студенти, які їдуть за квитком зі знижкою, при посадці у поїзд мають обовʼязково показати документ. Проте, наразі можна пред’явити й цифровий аналог із мобільного застосунку "Дія".

"Діє чотири документи, ID-картка, посвідчення водія, закордонний паспорт та студентський квиток. У всіх цих випадках при посадці на приміські та далекого сполучення можна скористатись застосунком дія", – розповів Руслан Запорожець, начальник пасажирського сектору залізниці.

Проте, під час придбання пільгових квитків у касах, студентам потрібно показувати оригінал документу, що підтверджує право отримання пільги.

Марина Голега, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.