Суд у справі арки: одному з обвинувачених відмовили в експертизі із використанням поліграфа
13 липня, 12:15

У Полтаві відбулося чергове судове засідання в справі різанини біля арки "Газетного ряду".

13 липня в Октябрському райсуді Полтави відбулося чергове судове засідання в справі різанини біля арки "Газетного ряду". На ньому зачитали висновок експертів щодо потерпілих Дмитра Юденка та Олександра Коби на предмет визначення матеріальної шкоди, заподіяної в результаті кримінального правопорушення. Згідно з ним, орієнтовну суму грошової компенсації встановити неможливо, тому що немає формули для її розрахунку.

Один з обвинувачених Анатолій Прядко відмовився свідчити в суді. Його адвокат заявив, про недоведеність того, що в Прядка була зброя. Згідно з дослідженням поліграфолога, він не завдавав удару ножем, а лише захищався від Коби.

Адвокат попросив призначити для Прядка судову психофізіологічну експертизу із застосуванням поліграфа. Суддя Анатолій Савченко відмовив у проведенні експертизи.

Наступне засідання призначили на 16 липня. На ньому мають заслухати покази Прядка, а також можуть оголосити вирок.

Справа перебуває в суді три роки. Протягом останнього в суді лише обирали запобіжний захід для обвинувачених.

Нагадаємо, Анатолія Прядка та Євгена Усенка обвинувачують у заподіянні тілесних ушкоджень активістам Олександру Кобі та Дмитру Юденку під час акції протесту проти забудови арки "Газетного ряду", яка відбулася 5 квітня 2017 року.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.