Полтавські пільговики знову можуть їздити в транспорті безкоштовно цілий день
31 липня, 18:40

Міська рада знову дозволила пільговикам цілий день їздити в громадському транспорті безкоштовно. Рішення набуло чинності 31 липня. До цього містяни-пільговики могли не платити за проїзд лише з 11 до 15 години.

З 31 липня пільгові категорії громадян можуть знову безкоштовно їздити комунальним та приватним транспортом. Під час всього карантину безкоштовний проїзд надавався кілька годин на день.

"Після скасування рішення, всі категорії громадян зможуть їздити в громадському транспорті цілий день. Підставою є рішення міської комісії ТЕБ та закон про місцеве самоврядування", – сказав начальник відділу транспортних перевезень міста Сергій Шпак.

Під час посиленого карантину пільговики в громадському транспорті їздили безкоштовно лише в певні години – з 11 до 15.

Наприклад, до 31 липня пенсіонер-пільговик, їдучи на роботу о 9 ранку, за проїзд мав сплатити.

"Ми були змушені це робити. Ми мали надати людям, що працюють, можливість їздити, платити податки й таким чином сплачувати пенсії. Транспортний відділ проведе роботу з транспортними компаніями, щоб довести до їх відома це рішення", – прокоментував секретар міської ради Олександр Шамота.

Для проїзду у транспорті зберігається вимога бути в масці. Дозволяється перевозити таку кількість людей, скільки є сидячих місць в автобусі чи тролейбусі.

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.