За рік поліціянти оштрафували 13 водіїв, які не пропускали спецтранспорт
31 липня, 19:40

Сьогодні в рамках Всеукраїнської ініціативи у Полтаві відбулась акція "Увага. Спецсигнал". Поліціянти виявили порушників, які не пропускають спецтранспорт. За порушення правил дорожнього руху керманичі сплатять штраф у розмірі 510 гривень.

Центр міста. Полтавою мчить швидка з увімкненим звуковим сигналом та проблисковими маячками, а позаду кілька патрульних машин. Дехто з керманичів попереду реагує, надаючи перевагу в русі спецтранспорту, проте деякі – не пропускають.

"Я завжди даю дорогу швидкій, а тут розгубився. Така дивна ситуація, нічого не зрозумів. В останній момент почув сирену, відразу прийняв праворуч, аби пропустити її. Я розумію, яка наразі ситуація в країні з цим коронавірусом. Прошу пробачення", – сказав водій Андрій Якименко.

На чоловіка поліціянти склали протокол та виписали штраф.

"У разі наближення автомобіля з увімкненими проблисковими маячками синього кольору або звуковим сигналом, водій зобовʼязаний забезпечити безперешкодний проїзд спецтранспорту. А якщо з червоним проблисковим маячком, то керманич повинен прийняти якомога правіше та зупинити автомобіль", – розповів речник патрульної поліції Руслан Возниця.

Фельдшер Максим Стеблянко працює у швидкій вже вісім років. Говорить, що кожної зміни він бачить, як керманичі не пропускають карету екстреної допомоги.

"Минулого або позаминулого року поблизу ТРЦ "Конкорд" було таке, що не пропустили з маячками та спеціальним звуковим сигналом швидку, що їхала на виклик. Виникла аварійна ситуація, в результаті чого травмувався лікар, фельдшер та водій", – розказав фельдшер Максим Стеблянко.

Поліціянти та "швидка" їздили містом в рамках акції "Увага. Спецсигнал". Вона проводиться вже не вперше. За півтори години патрульні зафіксували шість правопорушень. Усі порушники тепер мають сплатити штраф у розмірі 510 гривень. З початку року на водіїв склали 13 протоколів.

Анастасія Абаніна, Сергій Купровський, PTV Полтаське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.