Полтавка скаржиться, що сусіди нацькували на неї свого пса
31 липня, 20:10

Мешканка вулиці Пушкіна скаржиться на сусідів. Між ними постійно виникають конфлікти. Під час останнього з них, за словами жінки, їхній пес покусав її собаку. За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження.

У цьому будинку на вулиці Пушкіна живе кілька сімей. Між сусідами час від часу виникають конфлікти. За словами Світлани, під час останнього з них, сусідська собака на команду господаря покусала її пса. Жінка розповідає, що, розбороняючи тварин, пошкодила руку. Крім того, говорить, що сусіди побили її знайомого.

"У мене не просто зламаний, але й роздроблений палець. Мене забрала швидка. У той вечір я написала заяву до поліції. Ще раніше ця людина придумала, що моя собака покусала їхнього квартиранта. Коли я поспілкувалася з цим чоловіком, виявилося, що ніяких укусів не було. Як виявилося, він хотів розв'язати питання самостійно, щоб його собака загризла мою", – розповіла мешканка будинку Світлана Іванець.

Світлана говорить, що до того, як правоохоронці зафіксували її заяву, вона зверталася до них кілька разів. Жінка розповіла, що востаннє вона викликала поліцію, коли сусіди жбурляли в неї камінням.

"Тільки на третій раз мою заяву прийняли. Вони дали мені направлення на судмедекспертизу 28 числа, хоча подія сталася 23-го. Коли це доходить до каліцтв та погроз моїм дітям, я мовчати не буду", – додала мешканка будинку Світлана Іванець.

Подружжя, на яке скаржилася Світлана, вдома не було. Побачивши по камерах кореспондентів, мешканці квартири викликали поліцію. Коментувати конфліктну ситуацію телефоном чи на камеру ці люди відмовилися.

У поліції кажуть, що заява від Світлани дійсно була. Зафіксований документ 22 липня.

"22 липня до поліції звернулася мешканка Полтави з заявою про те, що її покусала собака. На місце виїхала слідчо-оперативна група, зареєструвала даний факт. Першочергові слідчі дії вже проведені, а також запланований ряд наступних. За інформацією поліції, конфлікт між цими особами триває вже досить давно", – розповів речник Нацполіції області Роман Грішин.

Кримінальне провадження відкрите за статтею "нанесення легких тілесних ушкоджень". Результати судово-медичної експертизи мають визначити ступінь тяжкості. Попри те, що конфлікт триває вже давно, заяви у поліції є лише від Світлани.

Дарина Литвак, Максим Страшко, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.